Jak co roku oddajemy w ręce maturzystów popularne Vademecum i Testy maturalne z zakresów podstawowego i rozszerzonego do wszystkich przedmiotów. Teraz każde Vademecum dostępne jest w nowej niższej cenie – 39,90! Vademecum dołączamy teraz do kompleksowych pakietów przedmiotowych. Publikacja wchodzi też w skład pakietu obowiązkowego obejmującego publikacje z języka polskiego i matematyki, czyli przedmiotów zdawanych obligatoryjnie przez wszystkich maturzystów w Polsce.

 

Sprawdzone publikacje przygotowujące do matury ‒ vademecum i testy Operonu

Vademecum to kompendium wiedzy z konkretnego przedmiotu nauczanego w szkole ponadgimnazjalnej. W każdym dziale vademecum znajdują się informację z podstawy programowej, które obowiązują na egzaminie maturalnym. W publikacji można znaleźć mapy, grafiki, zdjęcia, tabele, spisy postaci, dat, wydarzeń, wzorów, zasad czy praw uporządkowanych w taki sposób, aby ułatwiać naukę. Po każdym dziale znajdują się zadania maturalne rozwiązane krok po kroku. Dzięki tym publikacjom uczeń nie musi wracać do podręczników z poprzednich lat nauki – ma wszystko w jednej książce. Do każdego vademecum dołączono kod dostępu do interaktywnej platformy edukacyjnej ‒ GieldaMaturalna.pl ‒ która pomaga w przygotowaniach do egzaminu maturalnego w ciekawy i skuteczny sposób. Po zalogowaniu do strefy nauki każdy uczeń może bezpłatnie wypełnić testy diagnozujące, dzięki którym sprawdzi poziom wiedzy z danego przedmiotu. Dodatkową motywacją do rozpoczęcia nauki są indywidualne statystyki, pokazujące ile materiału udało się opanować oraz ile pracy zostało jeszcze do wykonania. Zamieszczony harmonogram nauki dostosowano do rozkładu roku szkolnego, co pozwala efektywnie przyswajać kolejne części materiału – aż do egzaminu. Zadania maturalne można rozwiązywać na komputerze, tablecie, a nawet na komórce. Umieszczony na stronie zegar wskazuje liczbę dni pozostałych do matury.

informacja o pakietach maturalnych

Testy i arkusze maturalne są publikacją, w której znajdziemy testy z zadaniami maturalnymi
z poszczególnych działów omawianych podczas nauki w klasach 1, 2 i 3. Na końcu publikacji umieściliśmy arkusze maturalne z zdaniami ze wszystkich lat nauki. Dzięki temu uczeń przygotowujący się do matury z biologii, może najpierw stopniowo powtarzać dany dział, np. genetykę, a dopiero w dalszej części publikacji sprawdzać poziom wiedzy ze wszystkich działów biologii, rozwiązując arkusz. Do zadań  dołączone są odpowiedzi, więc uczeń może rozwiązywać zadania samodzielnie Wiedząc, jak ważna jest systematyczna nauka do matury, przygotowaliśmy dla maturzystów Testy i arkusze z każdego przedmiotu.

Po raz pierwszy w sprzedaży dostępny jest pakiet obowiązkowy składający się z czterech publikacji
– dwóch kompletów testów maturalnych i vademecum do przedmiotów zdawanych przez wszystkich maturzystów, czyli języka polskiego i matematyki. Kupując pakiet obowiązkowy w Księgarni Operonu, nie płacą Państwo za dostawę. W naszej Księgarni internetowej dostępne są także – jak co roku – pakiety przedmiotowe cieszące się dużą popularnością. Ceny wszystkich publikacji są dostępne w atrakcyjnych cenach – vademecum do wszystkich przedmiotów kosztuje tylko 39zł.

Publikacje są dostępne w księgarniach na terenie całej Polski. Zachęcamy także do składania zamówień dla całej klasy u naszych Konsultantów Edukacyjnych oraz za pośrednictwem naszej księgarni internetowej.