Od 7 marca wszystkie szkoły zgłoszone do Ogólnopolskiego Próbnego Egzaminu Ósmoklasisty z Operonem mogą bezpłatnie pobrać dodatkowe arkusze egzaminacyjne w wersji elektronicznej.

 

Dodatkowe arkusze egzaminacyjne

Już od 7 marca wszystkie szkoły zgłoszone do Ogólnopolskiego Próbnego Egzaminu Ósmoklasisty z Operonem w roku szkolnym 2022/2023 będą mogły bezpłatnie pobrać dodatkowe arkusze egzaminacyjne w wersji elektronicznej. Arkusze pojawią się na stronie egzaminy.operon.pl i będą dostępne po zalogowaniu do wyłącznej dyspozycji Dyrektorów szkół zgłoszonych do egzaminu próbnego. Oprócz arkuszy udostępnione zostaną również transkrypcje nagrań z języków obcych wraz z zasadami oceniania. Druga edycja Ogólnopolskiego Próbnego Egzaminu Ósmoklasisty z Operonem służy weryfikacji postępów w nauce.
 

Ogólnopolski Próbny Egzaminu Ósmoklasisty z Operonem – II edycja

Zachęcamy do przeprowadzenia drugiej edycji egzaminu próbnego w Państwa szkole w dowolnie wybranym przez Państwa terminie. Wybór sposobu wykorzystania dodatkowych arkuszy pozostawiamy Państwu – można:

- przeprowadzić w szkole kolejny egzamin próbny,
- wypełnić zadania z arkusza z uczniami podczas zajęć,
- przekazać arkusze uczniom do pracy w domu.

 
Nauczyciel ma dzięki temu możliwość dodatkowej weryfikacji stanu przygotowania uczniów do egzaminu państwowego. Wierzymy, że rozwiązanie zadań opracowanych przez Operon pozwoli uczniom lepiej przygotować się do majowego egzaminu ósmoklasisty i zmotywować ich do nauki.

peo

 
Tak, zdam! Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty to pierwszy tak poważny sprawdzian wiedzy dla uczniów szkoły podstawowej. Aby pomóc im w planowaniu nauki i powtórkach, a także przekazać pozytywną wiarę w sukces na egzaminie, opracowaliśmy serię publikacji Tak, zdam! Egzamin ósmoklasisty. Księgarnia internetowa Wydawnictwa Operon oferuje repetytoria, niezbędniki z teorią oraz arkusze z odpowiedziami. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.