Już 19 maja udostępniamy bezpłatne arkusze testów dla szósto- i siódmoklasistów z modelami odpowiedzi z języka polskiego oraz matematyki! Arkusze będzie można pobrać po zalogowaniu.

 

Pobierz bezpłatne materiały

pobierz arkusze

Wszyscy zalogowani użytkownicy, mający aktywne konto na stronie www.operon.pl, będą mogli bezpłatnie pobrać testy w formacie PDF. Nie będą prowadzone wcześniejsze zapisy. Wraz z arkuszami na stronie zostaną umieszczone odpowiedzi.

Arkusz dla szóstoklasisty zawiera zadania zarówno z języka polskiego, jak i matematyki. Dzięki temu uczeń może sprawdzić swoje postępy w zakresie tych dwóch przedmiotów jednocześnie, a nauczyciel na podstawie wyniku ustalić plan dalszej nauki.

Arkusze dla siódmoklasistów z języka polskiego oraz matematyki zawierają zadania egzaminacyjne, zgodne z wymaganiami CKE, uwzględniające umiejętności ucznia na poziomie klasy siódmej. Pozwalają na przećwiczenie formuły egzaminu, do którego uczniowie przystąpią za rok.

Bezpłatne arkusze testów szósto- i siódmoklasistów są częścią kompleksowego autorskiego programu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty. Najlepsze efekty dają systematyczna praca oraz dobrze zaplanowana nauka, dlatego program przygotowań do egzaminu ósmoklasisty rozpoczyna się już od szóstej klasy.

Szczegółowe informacje o programie przygotowującym do egzaminu ósmoklasisty znajdą Państwo tutaj.

Już dziś życzymy powodzenia ósmoklasistom na zbliżającym się egzaminie państwowym!

Połamania piór!